עדויות

 

 

 

 

עדות מירית

1

.

2

.

3

עדות זורי

.

.

.

.

.

מירה כותבת על תהליך ליווי אישי לייעוד (מרץ 2011)

סדר זו המילה הראשונה שעולה לי לראש, סדר מרגיע שבו אני יכולה להתבונן על החיים שלי ולראות שכמו שהגוף שלי עובד בתקשורת הדדית ובסדר מופתי ושיש לו עמוד שדרה, ככה גם החיים שלי, נראים לי היום.

 

עברתי את התהליך ללווי יעוד אצל אלה ,לאחרונה, והיום לאחר 12 מפגשים אני יכולה לומר שהחיים הלכאורה כאוטים שלי קיבלו סדר חדש. הם קיבלו עמוד שדרה . מאוסף חוויות כישורים ועבודות שנראו לי לא קשורים אחד לשני, ומחיים מקצועיים שלכאורה נראו שהולכים לשום מקום מתחושה של חווית בזבוז נוראית, הגעתי להבנה שכל החיים סובבתי סביב היעוד שלי ורק לא ידעתי.

 

יש לנסיונות החיים שלי עמוד שדרה. כל החויות והניסיון שלי ,העבודות והכישורים שלי, כולם קשורים זה בזה, שכולם משרתים מטרה אחת והיא למצוא את היעוד ולעסוק בו. מה שיפה ושנוכחתי לדעת, שהידיעה מהו היעוד שלי ,תמיד היתה אצלי, ואלה היא מדריכה שיודעת בדיוק איך לשלוף את הידע הזה. הדיוק בתהליך שלה הוא חשוב מאין כמותו, וחידדנו ביחד את היעוד עד שהגענו לאותה נקודה ספציפית שהרגישה הכי נכון.

 

המילה יעוד היא מילה גבוהה, נשמעת לעיתים מיסטית לאנשים, ומעלה הרבה סימני שאלה אצל אנשים, האם דבר כזה כמו יעוד אכן קיים? האם כל זה באמת אמיתי?

 

גם אני שאלתי את עצמי את אותן השאלות, ופקפקתי גם תוך כדי התהליך בהמצאותו של היעוד. האם באמת יש את אותו דבר יחיד ומיוחד שנולדתי לעשות? אבל הפעם, באופן לא אופייני, החלטתי שאני נותנת צ'אנס לתהליך, שאני הולכת איתו עד הסוף.

 

למזלי, אלה התגלתה כבחורה לעניין, פרקטית ואמיתית שמדברת בגובה העיניים. בעלת יכולת נפלאה לדייק ולמצוא את העיקר בכל סשן שניהלנו.

 

שמחתי גם לראות שהמודל למציאת היעוד שלה הוא מודל מאוד מובנה , מודל שתמיד מביא לתוצאות. האמונה שלה בתהליך ובהצלחה שלו, משרה הרבה ביטחון גם לאנשים ספקניים מטבעם כמוני. במפגשים הראושנים אלה הרגיעה אותי שאי אפשר לפספס את היעוד ואין לי מה לדאוג. היום בדיעבד אני מבינה כמה היא צדקה. התהליך עצמו, אמנם חושף חששות ופחדים ועכבות אבל גם פריצות דרך. זהו באמת תהליך. מה שהפתיע אותי מאוד הוא, שמציאת היעוד היא דוקא דבר פשוט! אז איך אנשים לא הולכים למצוא אותו? ובמקום זה חיים בתסכולים שנים ארוכות, זורקים כספיהם לכל מיני סדנאות והכוונות מקצועיות למינהן, ועדיין אחרי כל זה, לא בטוחים במה שהם אמורים לעשות. אני ממליצה בכל פה על התהליך, זהו תהליך שהוא לדעתי, חובה לכל אדם שמחפש . אני יכולה היום להגיד שאחרי שמצאתי את היעוד שלי, יש לי תחושה נהדרת של שקט פנימי ושל מצאתי סוף סוף. יש לי תחושת ביטחון שאני לא הולכת שוב לכל מיני פשרות ואני ממשיכה בדרכי מתוך אמונה שלזה נועדתי.

 

אני כיום מקימה עסק חדש בתחום שהכי מתאים לי, בשמחה ובביטחון בדרכי.

 

נירה בת 36 , איזור השרון

 

צח כותב על תהליך אישי למציאת הייעוד (אוגוסט 2009):

"כשהתלמיד מוכן – המורה הנכון מופיע… כך הרגשתי כשקראתי את המאמר של אלה בנק ישראל על מציאת הייעוד. לאחר תהליך אימון ארוך שעברתי הרגשתי בצורך של יד מכוונת עדינה ליצור בהירות לגבי הייעוד שלי ומאוד שמחתי להיתקל במאמר של אלה ומשם הדרך לתחילת תהליך אימוני איתה היתה קצרה. אלה יצרה אצלי בהירות גדולה והיתה רגישה מאוד לדעת בכל מפגש מהן השאלות הנכונות לשאול אותי, ואז התשובות יצאו ממני בפשטות ובשטף. אני רואה את תהליך מציאת הייעוד האישי שלי על פני העולם הזה כחוויה וכזכות עצומה. לפני מספר שנים לא ידעתי מה זה בכלל…אולם ברגע שהבנתי שעליי לצאת למסע החיפוש האישי שלי הייתי צריך מורה דרך שיהיה מקצוען ומאוד רגיש לנשמה שלי. אלה שימש עבורי כל אלה ותמכה בי בתהליך שעברתי תוך כדי נעימות, ורגישות עצומה.

אלה, תודה רבה על הדרך שעשית איתי, אני שולח לך חיבוק גדול והרבה אהבה, וכמובן שאני ממליץ עלייך לכל מי שאני נתקל בו ושנמצא במקום האישי המאוד רגיש הזה של רצון למצוא את הייעוד שלו על פני האדמה." צח חרמון, מאמן אישי.

צח כותב בשנית על פריצת דרך גדולה, שנולדה בתהליך האימוני עם אלה (ינואר 2010)

"כמו גרעין שנבט מהאדמה וב"בום" גדול פרץ לעולם… במהלך המפגשים עם אלה  עלה הנושא של מציאת היעוד שלי בחיים. בין הנושאים שעלו היה העלאת מופע אישי שבו אני אעביר בצורה היצירתית שלי את המסר שלי לעולם –כדרך שמתאימה לייעוד שלי, הרבה מכישוריי היו תחנות בדרך לקראת הביטוי המלא של הייעוד שלי. כשאלה העלתה את הרעיון בפעם הראשונה, כלל ללא התלהבתי ממנו והוא אף הפחיד אותי.. סיימתי את התהליך האימוני עם אלה עם תובנות רבות, כאשר אותו גרעין שניטע עדיין עמוק באדמה…

כחצי שנה לאחר מכן, בעיתוי המושלם מבחינתו, ולאחר שהבשיל את הזמן שהיה צריך, נבט לו הגרעין ויצא החוצה לעולם – הרגשתי בכל גופי צורך עז לכתוב ולהעלות מופע אישי על סיפור חיי. תוך חודש המופע היה כתוב, מבוים ומהוקצע והתחלתי להופיע בפני חברים, שמהר מאוד אמרו לי "צח, אתה מוכן!" כי כשדברים נכונים קורים – הם קורים מהר מאוד! כיום, אני מופיע עם המופע שלי בהצלחה רבה ברחבי הארץ. משפיע על חייהם של מאות (ובקרוב אלפי) אנשים. תודה לאלה על העזרה בחשיפת הגרעין הזה – 'היעוד של חיי' והטמנתו ב'אדמה' ותודה ליקום על האור שהעניק והכח בחשיפתו לעולם. "

צח חרמון, במופע אישי על סיפור חיי– www.zachermon.co.il

 

חיפוש מתמשך של 10 שנים אחר הייעוד הסתיים בהצלחה.

ידעתי בגדול מי אני ….אך בהתחלה נורא פיקפקתי שאגיע במהלך הסדנא למיקוד…ואמצא סוף סוף משהו שאוכל לומר עליו שזהו באמת הייעוד שלי. לרגע לא חשבתי שזה יהיה עד כדי כך ממוקד.

הרבה שנים חיפשתי תשובה לשאלה מהו הייעוד שלי, אמרו לי לחפש בפנים תשובות וזה עיצבן אותי, כי רציתי שמישהו יגיד לי. אהבתי את הדרך שהובלת, משום זו הייתה דרך שלי. לא אמרת לנו מי אנחנו , היית שם להראות  לנו בפנס את השביל הנכון – אבל אנו בחרנו את השביל בסיכומו של דבר, זו גדולה של הנחייה, זה דבר יוצא דופן.

בסדנא הסרתי הרבה מאוד מהתפיסות השגויות, שלא הייתי מודעת עד כמה הן מרחיקות אותי מהייעוד שלי- זה היה תהליך מדהים.

הדלת שנפתחה לי נפתחה לרווחה.

אני מודה לך, ללא הנחייתך והובלתך לא הייתי מגיעה  לזה.

מ'.

אילת רנן כותבת על תהליך אישי  בנושא הייעוד.

אני מודה לאלה שבזמן קצר מאד עזרה לי להתכוונן  ולהתמקד ולעבור שלב בייעוד שלי.

הגעתי לאלה אחרי שעשיתי  כברת דרך בתחום המקצועי שלי כמורה לריקודי זוגות וכמטפלת בתנועה בשיטת  "האקספרסיון פרימיטיב" אותה אני מלמדת מטפלים וסטודנטים.

בפגישות שקיימנו אלה עזרה לי להבין מהו הגרעין הפנימי  המרכיב את מי שאני , מה מחבר אותי אל הקצב והריקוד ואל השיטה שאותה אני  מלמדת, מה הם הכישורים שלי, ואיך הכל קשור ומתחבר ייעוד שלי.

אני יכולה לומר שהתהליך שעברתי הביא איתו פירות ותוצאות  שמלוות אותי  לאורך הדרך:

התהליך מיקד אותי, החיבור שלי  לעשייה שלי נהיה יותר עוצמתי ומחזק, נוצרה בי ידיעה פנימית של הכישרונות  שלי והודיה עליהם, כיווני העשייה שלי נהיו יותר בהירים וברורים, וכתוצאה  מכך ההחלטות המקצועיות שלי היום תומכות יותר בייעוד שלי.

כשהגעתי אל אלה הייתי כבר במסלול הייעוד שלי, אך היד  המכוונת של אלה, עזרה לי להתמקד, להעמיק, ולהמשיך בדרך שלי.

את כל זה עשתה אלה בדרכה- עם הרבה תבונה ורגישות.

מאז אני מפנה וממליצה לאחרים, אילת רנן.

חתימת לוגו שלי

כל הזכויות לתכני האתר שמורות לאלה בנק ישראל © אין להעתיק או להפיץ חומר מאתר זה ללא אישור

HTMLine - בניית אתרים
FRESH - עיצוב גרפי
Mobile blackjack
Powered by WishList Member - Membership Software
error: Content is protected !!